Connect with us

Güncel

Nacon Terminator Evreninde Geçecek Oyununu Duyurdu!

Nacon Terminator evreni ile oyun severleri heyecanlandırdı.

Nacon Terminator Survival Project
Nacon Terminator Survival Project

Nacon Terminator Oyununu Duyurdu!

Geçtiğimiz zamanlarda Steam üzerinde pek güzel bir ün bırakmayan Nacon firması, bu sefer oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir duyurusu ile gündeme geldi. 7 Temmuz akşam saatlerinde gerçekleşen Nacon Connect 2022 etkinliğinde yeni projelerini duyurdular. Oyuncuları etkileyecek birkaç duyuruya ek olarak Nacon firması, hemen hemen herkesin bildiği ve sevdiği Terminatör filmlerinin yer aldığı bir evrendeki oyununu duyurdu.

Nacon Terminator Survival Project

Resmi Twitter hesaplarında yapılan bu açıklamada, gelecek oyun hakkında çok bilgi verilmemiş olsa da oyuncular şimdiden yorumlarını ve oyun hakkındaki umutlarını, beklentilerini yorumlarda belirtmeye başladılar. Hayatta kalma oyunu olarak duyurulan, Terminator Survival Project oyununun trailer’ı ise Youtube üzerinden paylaşıldı:

Peki sizce Nacon firmasının bu oyunu başarılı olabilecek mi? Bu oyundan beklentileriniz neler ve ne tarz bir oyun olmasını istiyorsunuz? Lütfen yorumlarda belirtiniz.

Umarız eğlenebileceğimiz, Terminatör film serisine flashback yapabileceğimiz ve bol bol anı biriktirebileceğimiz bir oyun olur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel