Connect with us

Espor

Naru Ligi ve Transferleri Değerlendirdi

aurora naru röportajı

Naru birkaç gün içinde başlayacak olan Şampiyonluk Ligi’ni ve ligin yeni transferlerini değerlendirdi. Riot Games Türkiye’den tanıdığımız Christopher “tonbaliklimakarna” Willekens’in YouTube kanalı üzerinden yapılan bir sohbette merakla beklenen birçok soruyu yanıtlayan oyuncu, daha önce Dark Passage bünyesinde beraber çalıştığı Chris’in sorularına içtenlikle cevap verdi.

Bu konuşmadan önce daha önce yayınladığımız “Geçmişten Günümüze Naru” isimli videomuza giderek Naru hakkında bir ön bilgi edinebilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi’nin tek Türk orta koridor oyuncusu olması yönünden bu sezon ne yapacağı merakla beklenen Naru, Koreli transferleri hakkındaki görüşlerini ve Elwind‘in bu konu hakkındaki yorumlarına net cevaplar verdi. Bunun yanı sıra AURORA’nın bu sezonda oyununu orta koridor üzerine kuracağını belirten oyuncu, Chris’le yaptığı sohbette SuperMassive’den neden ayrıldığını da anlattı. Epey verimli geçen ve 36 dakika süren bu sohbet, daha önce Elwind, Dumbledoge ve Padden ile de yapılmıştı.

Koreli oyuncuların Şampiyonluk Ligi’ne transfer olmaları konusunda fikirlerini belirten Naru, Koreli oyuncuların Türk oyuncuların parlamasına engel olduğu yönündeki görüşe katılmadığını belirtti. Koreli oyuncuların Türk oyuncular için bir fırsat olduğundan dem vuran orta koridor oyuncusu, bu konudaki görüşlerin “Koreliler geliyor, Türkler oynamayacak” yönünde olmasını değil, Türk oyuncuların Koreli oyunculardan daha iyi olmaları için bir fırsat olduğunu düşünüyor.

Naru, SuperMassive’den Neden Ayrıldı?

Bir döneme adeta damgasını vursa da sonrasında sert bir düşüş yaşayan Naru, yeni espor sezonuna giriş yapmadan önce oyuna ara vermek istediğini belirtip SuperMassive’den ayrılabileceğinin sinyallerini vermiş; bunun üzerine orta koridoru için yeni bir oyuncu bakmaya başlayan SuperMassive, GBM transferinin netleşmesiyle birlikte Naru ile karşılıklı bir anlaşma içine girerek oyuncuyla yollarını ayırmıştı. Bu konunun ardından birçok teklif arasından AURORA ile anlaşan Naru, bu yıl iddialı bir şekilde geldiğini belirtti. İşte tonbaliklimakarna’nın birçok video içeriği sunduğu YouTube kanalında yapılan açıklamalar hemen aşağıda sizlerle!

tonbaliklimakarna YouTube Kanalı

Peki bu röportajı yapan tonbaliklimakarna için ne söyleyebiliriz? Riot Games Türkiye’nin ekran yüzlerinden olan ve espor sahnesinin Türkiye’deki organizasyon kısmında yer alan eski isimlerinden olan Christopher Leo Kaan Willekens, YouTube üzerinden de espor içerikleri üretiyor. Oyunculara ve takım sahiplerine yakın olması nedeniyle birçok ismi konuk olarak alabilen Chris, bu yönüyle espor meraklılarına ilk ağızdan içerikler üretmesinin yanında Şampiyonluk Ligi’nin son transferlerini de izleyicilerine anlatıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor