Connect with us

Espor

NASR Esports kaptanı Bahadır “Japone” Çolak, ligin ilk haftasını değerlendirdi

Kaptan @JaponeLoL ilk haftanın maçlarını değerlendirdi.

NASR Esports Japone

NASR Esports bu yıl VFŞL ligine yeni katıldı. Royal Youth‘un slotunu satın alan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli espor organizasyonu ligin ilk haftası olan geçtiğimiz haftayı 2-0 geçmeyi başardı.

Ligdeki ilk maçını 1907 Fenerbahçe Esports‘a, ikinci maçını ise Beşiktaş Esports‘a karşı oynayan NASR Esports iki maçtan da galip çıkan taraf olmayı başardı.

Destek rolünde oynayan tecrübeli oyuncu Japone ligin ilk haftasını değerlendirdi:

“İlk hafta eski takımıma karşı oynadığım için tatlı bir heyecan vardı. Fenerbahçe’ye karşı gayet güzel bir galibiyet aldık, çok uzun sürmedi. Maç başlamadan önce seçim ekranında bir iki talihsiz olay yaşasak da oyun içinde bu hataları kapatmayı çok iyi bildik, o yüzden kendim ve takımım adına çok gururluyum. Antrenmanlarımız zaten iyi geçiyordu. Antrenmanlarımızı vadiye yansıtabiliyoruz şimdilik, umarım ilerleyen haftalarda da bu böyle devam eder.

Beşiktaş maçında ise tamamen koçumuz çok iyi bir draft çıkardı, smurf’ledi cidden. İki seçim ekranına da baktığınızda zaten biz seçim ekranında zaten kazanmıştık. Onun dışında sinerji olarak, takım verimi olarak da Beşiktaş’tan daha iyi oynadık. Oyunda hatalar yapmamıza rağmen erken biten bir oyun oldu, erken kapatmayı bildik. O yüzden ilk haftadaki takımım adına çok mutluyum. Yaklaşık 3-4 hafta birlikte oynamış bir takım için gayet iyi ilerliyoruz, ivmemiz çok iyi durumda. Umarım bu şekilde devam eder.”

 

Royal Youth NASR Esports ile anlaştığını duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor