Connect with us

Espor

NASR Esports’ta Kirei ile yollar ayrıldı

NASR Esports ormancısı Kirei ile yollarını karşılıklı olarak ayırdı.

NASR Esports Kirei ile yollar ayrıldı

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı finallerinin ilk karşılaşmasının oynanması ve Galatasaray Espor’un rakibi Dark Passage’ı mağlup ederek Kış Mevsimi Finalleri 2022’ye adını yazdıran ilk takım olmasının ardından lig bünyesinde dikkat çeken bir gelişme NASR Esports cephesinde yaşandı.

2 Nisan Cumartesi günü saat 19.30 sularında takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre ormancı rolündeki oyuncu Thomas “Kirei” Yuen ile yollar, karşılıklı olarak ayrıldı.

Kırmızı siyahlı formayı giymeye 2021 yılının aralık ayında başlayan Hollandalı oyuncunun ayrılışı takım tarafından “Ormancı oyuncumuz Thomas “Kirei” Yuen ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine takımımıza verdiği emekler için teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz.” sözleri ile duyurulurken, oyuncu kişisel sosyal medya hesapları üzerinden herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye merkezli takım NASR Esports, Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi’nde grup aşamasında 11 galibiyet ve 7 mağlubiyete imza atarak üçüncü sırada bitirmişti. Playoff sürecinde ise çeyrek finallerde Dark Passage ile karşılaşan NASR, 3-1’lik bir skor ile mağlup olarak turnuvaya veda etmişti.


İlginizi Çekebilir:

Kış Mevsimi Finali 2022’nin ilk ismi Galatasaray Espor oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor