Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Natus Vincere’da gözler Zeus’un yerine gelecek oyuncuya çevrildi

Natus Vincere’da bir devir daha kapanıyor.

CS: GO dünyasının efsanevi takımlarından Natus Vincere, takımın adıyla özdeşleşen yıldız ismi Danylo “Zeus” Teslenko yerine yeni bir oyuncu arıyor. Dexerto’dan DeKay’in paylaştığı habere göre, Na`Vi tarafında gözler Zeus’un yerine gelecek oyuncuya çevrildi. Zeus’un takımdan ayrılacağı dedikoduları zaman geçtikçe yayılırken, oyuncunun böyle bir dedikodunun gerçek olması durumunda nasıl bir yol izleyeceği ise bilinmiyor.

2009’da ilk kez

Zeus 2009 yılında Counter-Strike 1.6 bünyesinde Natus Vincere çatısı altında yer almıştı. Takımın CS: GO’ya geçişiyle birlikte kadrodaki yerini koruyan yıldız oyuncu, 2016’nın sonunda dahil olduğu Gambit’te yaklaşık 1 yıl geçirdikten sonra yeniden Natus Vincere’a dahil olmuştu. 2017 yazında yeniden Na`Vi’ye geçen tecrübeli isim, o günden günümüze kadar gelen sürede de kadroda yer almıştı.

Natus Vincere’ın mevcut kadrosu şöyle:

  • Aleksandr “s1mple” Kostyliev
  • Denis “electronic” Sharipov
  • Danylo “Zeus” Teslenko
  • Egor “Flamie” Vasilyev
  • Kirill “Boombl4” Mikhailov

Zeus son iki yılda StarSeries & i-League CS:GO Season 7, BLAST Pro Series: Copenhagen 2018, ESL One: Cologne 2018, CS:GO Asia Championships 2018, StarSeries & i-League CS:GO Season 5 gibi birçok organizasyonda takımıyla birlikte zirvede yer almıştı.

Sadece fotoğraflarına bakarak Türk Counter-Strike oyuncularını tanıyabilecek misin?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive