Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

NAVI CSGO kadrosunda değişikliğe gidiyor!

Başarılı espor ekibi NAVI CSGO kadrosunda önemli bir değişikliğe gidiyor!

NAVI CSGO

Espor dünyasının en ünlü isimlerinden olan, başta CSGO ve DOTA2 olmak üzere pek çok arenada önemli başarılara imza atmış Ukrayna merkezli espor kuruluşu NAVI veya diğer adı ile Natus Vincere resmi hesaplarından yaptığı duyuru ile CS:GO kadrosunda değişikliklere gideceğini açıkladı.

https://twitter.com/natusvincere/status/1530579691589214209

Takımın web sitesi üzerinden yapılan duyuru şu şekilde oldu:

“PGL Major Antwerp sonrasında NAVI espor kulübü, Kirill “Boombl4” Mikhaliov’u aktif CS:GO kadrosundan çıkarma kararı aldı. Bu karar oyuncunun başarıları ile ilgili değil, kulübün itibarı hakkındaki risk ile ilgilidir.

Boobl4’a NAVI’de geçirdiği 3 yılı, kararlılığı ve PGL Major Stockholm 2021, Intel Grand Slam 3 ve diğer şampiyonlarda başarıya olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

The Blast Premiere: Bahar Finalleri kadrosu ileri bir tarihte açıklanacaktır.”

NAVI CSGO kadrosunda in-game-leader görevini üstlenen Rus oyuncu Boombl4 konu hakkında bir açıklamada bulunmazken takımın hayranları ise sosyal medya üzerinden haberin altında oyuncunun ayrılışı hakkındaki görüşlerini dile getirdiler. NAVI Boombl4’un yerini kiminle dolduracağını önümüzdeki günlerde açıklayacağını söylerken Rus oyuncunun ise kariyerine nerede devam edeceği henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive