Connect with us

Magazin

NBA yıldızı Gordon Hayward’ın VALORANT ace’i çalındı!

Yıldız basketbolcunun ace’i çalındı

gordon hayward xfinity

NBA’de Boston Celtics takımında oynayan Gordon Hayward, Riot Games’in yeni eseri VALORANT’ta tam beşleyecekken son rakibi takım arkadaşı öldürdü.

Koronavirüs sebebiyle ertelenen birçok spor organizasyonundan biri olan NBA’de oyuncular kendilerine yapacak başka şeyler aramaya başlıyorlar. Oyun sektörüne yakın olmasıyla bilinen Devin Booker ve Gordon Hayward da yaptığı yayınlarda ilginç olaylarla karşılaşıyor.

Boston Celtics’in oyuncusu Gordon Hayward, yayın esnasında VALORANT oynarken şanssız bir olay yaşadı. Dört rakibini alt ettikten sonra ace atmaya çok yaklaşan isim, son rakibini vuramadı ve takım arkadaşı kendisinin ace’ini engelledi.

“Takımda hep böyle bir herif vardır…”

Haven haritasında Breach oynayan basketbolcu, B alanına Spike’ı kurmuş olan rakiplerine karşı savaşmak zorundaydı. Vandal silahıyla üç rakibini seri kafadan vuruşlarla indiren yıldızın gazabından kapının yanında bekleyen rakibi Cypher da kurtulamadı. Son rakip Jett’i öldürmek için üzerine koşan Hayward, silahının isabetini kaybetti ve mermisi bitince yeniden doldurmak zorunda kaldı. Bu esnada Jett’in arkasından dolaşan Hayward’ın takımındaki Sova, Jett’i bıçaklayarak Hayward’ın son rakibi de öldürmesini engelledi.


İlginizi Çekebilir:

Gordon Hayward: LoL oyuncuları NBA’dekilerden yüzde yüz bin daha toksik

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Magazin