Connect with us

Güncel

Nerf yiyen VALORANT ajanı Jett için lokma döktürdüler!

VALORANT ajanı için lokma döktürülmedi demeyiz.

Nerf yiyen VALORANT ajanı Jett için lokma döktürdüler!

Geride bıraktığımız 24 Ağustos Perşembe günü gelen VALORANT 7.04 Yama Notları sonrasında VALORANT ajanlarından Jett’e gelen Nerf’ü sizlere aktarmıştık. Bugün ise oldukça ilginç bir olay yaşandı. İzmir’de Nerf yiyen VALORANT ajanı Jett için lokma döktürdüler.

İlginç adım, istatistik platformu Scoutli tarafından atıldı. X(Eski Twitter) platformu üzerinde, içerik üretici ve Scoutli CEO’su Arda “Tropik” Bayram ve şirketin hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda, Jett’in ruhu için lokma döktürdükleri belirtildi.

Paylaşılan videolarda İzmir, Balçova’daki Sakarya Caddesi’nde dağıtılan lokmaya vatandaşların da ilgisi olduğu görülürken, bu adıma içeriden de bir yorum geldi.

https://twitter.com/aardabayram/status/1695085292657541538

“Jett’in ruhuna lokma döktürüyoruz dediler”

Şirketin kurucu ortakları arasında yer alan ve aynı zamanda Fire Flux Esports bünyesinde Takım Partnerlik Yöneticisi olarak görev alan Umut “Standhaft” Berk, sabah yaşadıklarını paylaştığı gönderide şöyle aktardı:

“Sabah genel haftalık toplantı yapıyoruz, @aardabayram nerde dedim. Lokma döktürmeye gitti dediler. Uyku sersemiyim, makara yapıyorlardır diye düşündüm. Ne lokması dedim, Jett’in ruhuna lokma döktürüyoruz dediler. Baktım ciddi ciddi lokma döktürmeyi konuşuyoruz.

Birkaç saat geçti Arda fotoğraf attı, şirketin kuruluşundan bu yana ilk defa ne yaptığımızı sorguladım hahaha. Marketing tarafındaki dostlarımızın genius idea’sı sayesinde yine bir ilke imza attık. Bu ekip ile çalışmaya bayılıyorum.”

Sizler bu adım hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel