Connect with us

Güncel

Netmarble, Marvel: Future Revolution’u Duyurdu!

Marvel’ın ilk açık dünya RPG mobil oyunu Netmarble tarafından duyuruldu

Marvel ve Netmarble, yeni oyunları için tekrar bir araya geliyor. İki başarılı şirketin yeni oyunu Marvel: Future Revolution, mobil cihazlar için açık dünya bir RPG oyunu olacak. Oyun, 2000 yılında Bang Jun-hyuk tarafından kurulan Güney Kore’nin en büyük mobil oyun şirketi Netmarble tarafından geliştirilecek. Oyun tamamı 3 boyutlu ve AAA kalite görselleriyle inanılmaz bir deneyim sunacak. Yepyeni hikayesi, sürükleyici dövüş efektleri ve grafikleriyle hayranları bambaşka dünyalara sürükleyecek. Açıklamalara göre oyuncular “Süper kötü adamların katledilmesi için birlikte çalışacak, şüpheli davranışlarıyla yüzleşecek ve evreni savunacaklar.”

Marvel Games Başkan yardımcısı Bill RosemannMarvel evrenini genişleyen bir açık dünya olarak deneyimlemek isteyen hayranları, Future Revolution ile sıra dışı yerlerde gezinme şansının yanı sıra, en sevdikleri kahramanları daha önce görülmemiş kostüm kombinasyonlarıyla giydirme şansını yakalayacak.” dedi. Hayranlar kendi kahramanlarına aksesuarlar takıp giysiler giydirebilecek.

Onaylanmış kahramanlar arasında Captain America, Captain Marvel, Spider-Man ve Doctor Strange yer alıyor. Açık dünya haritaları olarak Xanderth ve Sakaar dahil olmak üzere çeşitli Marvel dünyalarını içeriyor. Oyun, özelleştirme sözü verilen kahramanlar için yeni ve mevcut kostümler içerecek. Hikaye, Marvel Ultimate Alliance 3‘te de çalışan Marvel Comics yazarı Marc Sumerak tarafından yönetilecek.

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel