Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Neymar Dünya Kupası’ndaki bir golü CS: GO’nun flashbang dansıyla kutladı

Ünlü futbolcu Neymar, takım arkadaşlarıyla beraber yaptıkları flashbang dansıyla gündeme geldi.

Brezilyalı dünya yıldızı Neymar, Dünya Kupası’nda bir golü takım arkadaşlarıyla flashbang dansıyla kutladı. Bu görüntüler ise güne damga vurdu.

Ana akım medyada yer alan haberlerde, Dünya Kupası’nda mücadele eden bir çok oyuncunun gol attıktan sonra Fortnite veya başka oyunlardaki dans hareketlerini yaptığını görüyorduk. Ancak şimdi izleyeceğiniz görüntüler ne Fortnite ne de PUBG’ye ait. espor’un en efsane oyunu CS: GO’ya ait.

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar’ın büyük bir CS: GO hayranı olduğunu biliniyor. Daha önce eski adıyla SK, yeni adıyla MIBR takımı oyuncularıyla oyun oynerken videoları ve fotoğrafları ortaya çıkan ve en sonunda kendisinin de instagram hesabından paylaşmasının ardından, Neymar’ın sıkı bir CS: GO oyuncusu ortaya çıkmıştı. Hatta oyuncunun oyunu oynamanın yanında, espor tarafıyla da ilgilendiği biliniyor. En son yaptığı bir paylaşımda, takımıyla beraber uçaktayken, arkadaşlarının FACEIT Major 2018 elemeleri için mücadele ettiği bir turnuvayı, uçakta izlemişti.

Neymar, arkadaşlarının maçını uçakta takip etti!

Ünlü futbolcu şimdi ise Dünya Kupası’nda yaptığı bir hareketle gündeme geldi. Belkide izleyenlerin çoğu anlamadı ama Neymar bir golün ardından CS: GO’nun flashbang dansını yaptı. Aslında tam da dans diyemeyiz, hareket desek daha doğru olur. Bir golün ardından takım arkadaşlarıyla bir arada duran Neymar, bir anda ortaya flashbang atıyor ve takım arkadaşlarıyla beraber anlık olarak kör olma taklidi yapıyorlar. Bu hareketi bilmeyenler için ünlü FPS oyunu CS: GO’da yer alan bir hareket diyebiliriz.

İşte Neymar’ın o hareketi

 

Bu görüntüleri resmi hesabından paylaşan CS: GO ise ünlü futbolcuya “Flashların için haber verdiğinden emin ol.” diyerek atıfta bulundu.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive