Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ngiN takımdan ayrılmasına rağmen ex-Space Soldiers ile oynayacak

ngiN yeniden ex-Space Soldiers’ta! Ancak bu sefer geçici olarak.

ngiN, csgo, space soldiers

Geçtiğimiz haftalarda takımdan ayrıldığını açıklayan ngiN, dün yaptığı canlı yayın sırasında slotlarını kaybetmemeleri için takımla oynayacağını açıkladı.

Bir izleyici ngiN’e canlı yayını sırasında “ESL Pro League slotunu kaybetmemek için turnuvada ex-Space Soldiers ile oynayacak mısın? diye sordu. Deneyimli oyuncu ise bu soruya çok net ve kısa bir cevap verdi; “Evet.” Normal şartlarda takımdan ayrılan oyuncu, eski takım arkadaşlarının turnuva slotunu kaybetmemeleri için takımla beraber ESL Pro League’de mücadele edecek.

Bunun nedeni ise turnuvalarda elemeler ile alınan katılma hakkının aslında organizasyon tarafından değil takımda oynayan oyuncular tarafından alınması. Yani aslında turnuvalar organizasyonları değil oyuncu gruplarını davet ediyorlar. Her turnuvanın kendine göre kuralları var. Kimi turnuvalar önceki turnuvada yer alan en az üç oyuncu olmasını isterken, kimi turnuvalarda bu dört oyuncuya çıkabiliyor.

Bu nedenle ngiN, ESL Pro League Season 9’da eski takımıyla beraber yeniden rekabetçi arenaya katılacak. ESL Pro League Season 9, 12 Nisan – 23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Turnuvada toplam 16 takım yer alacak ve finaller İngiltere’de olacak.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive