Connect with us

Espor

ngiN tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Engin “ngiN” Kor VALORANT ve CS:GO için yeni bir takım arayışında!

ngin

Ülkemiz esporunun en başarılı ve en popüler isimlerinden biri olan Engin “ngiN” Kor geçtiğimiz günlerde Digital Athletics ile yollarını ayırmıştı. Ocak ayında dahil olduğu ekipten yaklaşık 7 aylık bir macera sonrasında MAJ3R, hardstyle, paz ve beyAz gibi isimler ile birlikte ayrılan Engin “ngiN” Kor, Twitter üzerinden espor kariyerinin devam edeceğini işaret eden bir paylaşımda bulundu.

Takım arayışında olduğunu ifade eden ngiN, VALORANT ve CS:GO sahnesinde mücadele eden Alman takımlar başta olmak üzere uluslararası takımlara seslendi. Sayısız başarılara imza atan, hem CS:GO’da hem de VALORANT’ta adından söz ettiren oyuncunun Almanca ve İngilizce olarak yaptığı açıklaması ise şu şekilde oldu.

https://twitter.com/ngiNvlr/status/1545118162496245762

“Bonservisim elinde bir oyuncu olarak onlar için oynayabileceğim ve tecrübelerim ile destekleyebileceğim bir takım arayışındayım. Uluslararası takımlara da açığım ancak önceliğim VALORANT veya CS:GO için Alman bir ekibe katılmak. Benimle DM veya mail üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kısa sürede takipçileri tarafından RT edilmeye başlayan bu paylaşımın altında başarılı oyuncunun hayranları ve takipçileri ise başarılar ve bol şanslar dileklerini paylaştı. Bizler de Playerbros olarak oyuncuya takım arayışında bol şans ve kariyerinin devamında başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor