Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ngiN’den “Bu takımın Minor’den çıkmasına imkan yok” diyen takipçisine cevap

MAJ3R: “15 ping ile oynamak için 2000km yol yaptık.”

ngiN, csgo, space soldiers

ex-Space Soldiers dün oynanan maçların ardından EU Minor’e kalmayı başardı. ngiN de Twitter’dan bunu paylaştı ama hiç ummadığı bir cevap aldı.

Dün oynadığı maçların ardından EU Minor’e kalmayı başaran temsilcimiz ex-Space Soldiers, bizleri bir kez daha gururlandırdı. Takım oyuncularından MAJ3R ve ngiN son maçın ardından Twitter’dan mutlu haberi paylaştılar. Ancak ngiN bir takipçisinden hiç beklemediği bir cevap aldı.

Bir takipçisi ngiN’e “Bu takımın Minor’den çıkmasına imkan yok. Adı bile duyulmamış bir takıma cache haritasında zorlanıyorsunuz” dedi. ngiN ise bu eleştiriye karşı oldukça yapıcı bir cevap vererek gönülleri bir kez daha kazandı.

ngiN’in bu cevap cevabı sonrası birçok yorum geldi. Takipçileri genel olarak oyuncunun hırslı olması ve eskiye nazaran daha fazla FPL maçı oynaması nedeniyle mutluydular. Oyuncunun hırslı ve istekli olması takipçilerini de olumlu yönde etkiledi.

MAJ3R: “15 ping ile oynamak için 2000km yol yaptık.”

MAJ3R kişisel Twitter hesabından dünkü maçı zor koşullar altında oynadıklarını belirtti. 15 ping ile oynayabilmek için 2000km yol yapan ekip, şimdi aynı yolu geri gelecek.

“Bu iş tamam. Prag’tan 15 ping ile oynayabilmek için zor koşullar altında, 22 saat uykusuz bir şekilde arabayla 2000km yol yaptık. Bizimkilerle gurur duyuyorum. Önümüzde zorlu bir Minor var. İyi oyundu x-kom. İyi bir cache oyunuydu. Şimdi dinlenme ve Türkiye’ye 22 saat içinde geri dönme zamanı.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive