Connect with us

Fortnite

Ninja bir tesadüf sonrası ünlü yayıncı Summit1G’yi çok fena kıskandı

Ninja, bir tesaüf sonrası Summit1G’yi çok fena kıskanıyor.

Ninja, 3 milyon takipçiye ulaşan ilk Twitch yayıncısı oldu

Dünyaca ünlü streamer Ninja, Epic Games’in Fortnite için hazırladığı bir kıyafet nedeniyle bir diğer ünlü yayıncı Summit1G’yi çok fena kıskandı.

Epic Games’in Fortnite’da Summit Striker ismiyle çıkardığı bir kıyafet, yanlış anlamaların ve bir tesadüfün sonunda ünlü yayıncıyı epey bir kıskandırdı. Kıyafetin üzerinde “1G” yazdığını görenler, ismininde Summit Striker olmasının ardından bu kıyafetin Epic Games tarafından, Summit1G için hazırlandığını düşündüler.

Dün canlı yayın yapan Ninja, yayın sırasında izleyicilerden gelen bu bilginin ardından önce söylenenlere inanmadı. Ancak bilgisayarda kıyafete bakınca hayatının şokunu yaşamış gibiydi. Kıyafetin üzerinde 1G yazısını gören yayıncı, oldukça fazla sinirlendi ve hatta bir süre sonra kamerasını ve ekranını kapattı. O an yayını izleyenler ise bu durum karşısında “Ninja, Summit1G’yi kıskandı.” yorumunu yaptılar.

İşte o anlar

Ninja’nın yayınındaki kişinin “Bu G ve S gibi gözüküyor, doğru mu?” diye sorduğu duyuluyor. Ancak kıyafetin renklerinin, Summit1G’nin yayınında kullandığı renklere benzemesi, Ninja’nın bu kıyafetin özel bir amaçla hazırlandığını düşünmesine neden oluyor. Uzun süre sessiz kalan ünlü yayıncı, sinirlendiğini net bir şekilde gösteriyor. Arkadaşının sorusuna cevap vermemesi üzerine arkadaşı bu sefer “Sen orada iyi misin? Bunu konuşmak ister misin?” diye soruyor. Bunun üzerine kısa ve öz bir şekilde “Hayır!” cevabını alıyor ve konuyu daha fazla uzatmıyor.

Epic Games’den isimlerin yaptığı açıklama ile bu kıyafetin Summit1G ile bir alakasının olmadığının ve bunun tamamen bir tesadüf olduğunu belirtildi. Ancak bu açıklama da ünlü yayıncının sinirini geçirecek gibi gözükmüyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite