Connect with us

Fortnite

Ninja hayır kurumları için bağış topladığı Fortnite yayınında rekor kırdı!

Ninja rekorlara doymuyor.

Ninja’dan yeni bir Twitch izlenme rekoru!

Twitch dünyasının en çok izlenen yayıncılarından Tyler “Ninja” Blevins’in popülerliği, Las Vegas’ın ev sahipliği yaptığı Esports Arena’daki hayır kurumlarına bağış yayınında yeni bir seviyeye ulaştı. Fortnite oynayarak bağış toplayan ünlü yayıncı, yeni bir rekoru da beraberinde getirdi.

Bu süreçte, Ninja’nın yayını tam 660,000 izleyiciye ulaştı ve rap sanatçısı Drake ile yaptığı bir önceki Twitch yayın rekorunu da kırmış oldu. Etkinlik gecesi boyunca yayın 500,000 izleyici civarında devam etti.

Etkinlik, Jack “CouRage” Dunlop ve misafir Twitch yayıncısı DrLupo’nun sunumuyla, 700’den fazla seyirci karşısında Las Vegas’daki The Luxor otelinde Esports Arena’da gerçekleştirildi. Ninja’nın eşi Jessica da röportaj yaparak sunuculuğu ele aldı ve harika bir iş çıkardı. Çocuklardan yetişkinlere, her yaştan insanın Fortnite izlemek ve hayır kurumlarına yardımda bulunmak için katıldığı bu gece, gerçekten harika bir etkinlik oldu.

Ödüller hem oyunculara, hem de hayır kurumuna dağıtıldı!

Oyuncular Ninja’yı oyun içinde her öldürdüklerinde ve her birinci olduklarında 2,500$ ödül kazandılar. Ninja kazandığında ise, 2,500$ ödül, Alzheimer Derneği’ne bağışlandı ve bir diğer 2,500$ ise bir sonraki oyuna aktarıldı. Kazananlardan birisi ise sadece 14 yaşında bir gençti.

Toplamda 50,000$ ödül dağıtılan bu gecede Ninja dokuz oyundan sadece birisini kazanabildi ve 2,500$ hayır kurumuna bağışlanmış oldu. Fakat kazandığı oyundan sonra Pon Pon dansı yaptı, hatta eşi de ona katıldı.

Bu etkinlik sadece insanların eğlendikleri bir yer olmadı. Fortnite’ın espordaki yerini ve Ninja gibi ünlü bir ismin nasıl büyük bir etki yarattığını görmemizi de sağladı.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Fortnite