Connect with us

Magazin

Ninja, Mixer’de 2 milyon aboneyi geçti

Ninja yeni bir başarıya imza attı.

Ünlü yayıncı Ninja, Twitch’ten Mixer’e transfer olmasıyla büyük gündeme bomba gibi düşmüştü. Yayıncı bir ay içerisinde 2 milyon takipçiye ulaşmayı başardı.

Ninja 2 milyon takipçiyi geçti!

Oyun ve espor yayınlarında uzun zamandır tek başına olan Twitch, geçtiğimiz haftalarda en önemli yayıncılarından biri olan Ninja’yı Mixer’e kaptırmıştı. Microsoft ile yaptığı anlaşma sonrası Mixer’e geçen Ninja bir kısım tarafından risk aldığı gerekçesiyle eleştirilmişti. Ancak yayıncı daha bir ay dolmadan 2 milyon aboneyi geçerek herkese cevabını vermiş oldu.

Yaptığı açıklamalarda Mixer’in çok iyi bir yayın platformu olduğunu ve kendisinin çok sevdiğini belirten Ninja, diğer herkesin de yakın zamanda platformu seveceğini söylemişti. Görünen o ki çok geçmeden de öyle oldu. Mixer’in şu an en önemli yayıncısı yıldız isim olarak gözüküyor. Ancak yakın zamanda Microsoft’un Twitch’ten başka yayıncılarla da anlaşma yapması bekleniyor.

Twitch dönem dönem yayıncılarla yaşadığı sorunlarla gündeme geliyordu. Bugüne kadar birçok ünlü yayıncı Twitch ile sorun yaşamıştı ve bunları sosyal medyada paylaşmıştı. Ancak platformun popülerliği ve tek el olması nedeniyle yayıncılar başka bir platforma gidemiyordu. Ancak Mixer bu tek el ele son verecek gibi duruyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Magazin