Connect with us

Espor

Ninja, nisan ayı sosyal medya etkileşimlerinde ünlülere fark attı

Ninja’nın popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Ünlü isimleri geride bıraktı

Tyler “Ninja” Blevins 2018 yılındaki uzun başarı listesine eklemek için başka bir hane daha oluşturdu. Popüler Fortnite yayıncısı Nisan ayında, profesyonel sporcuların sosyal medya etkileşimleri için hazırlanan bir listede birinci sırada yer aldı.

Bu listede dünyaca ünlü süper star sporcular var ve Ninja en üst sırada yer aldı. İkinci sporcu ile arasındaki fark gerçekten de yakın değildi. İkinci sporcu ise, 318.9 milyon toplam takipçisi ile popüler yayıncının takipçi sayısını 80’e katlayan futbolcu Cristiano Ronaldo oluyor.

Yüksek takipçi sayısı Ninja’nın etkileşim sayısına ulaşmaya yetmedi

Yine de, toplam takipçilerin sayısı etkileşim konusunda çok az önem taşıyor. Ninja, Ronaldo’nun 139.3 milyon etkileşimi ile karşılaştırıldığında, bu dört milyon takipçi sayısı ile 150.3 milyon etkileşime sahip oldu. Ayrıca 82 milyon takipçiye sahip kriket oyuncusu Virat Kohli, 43,1 milyon etkileşimle üçüncü sırada yer aldı.

Bu tabii ki herhangi bir profesyoneli diğerinden üstün kılmıyor. Bu sayılar sosyal medya platformları analiz edilerek ortaya çıkıyor. Örneğin basketbol efsanelerinden NBA yıldızı LeBron James 14. sırada yer alırken, kaykay oyunları ile yakından tanıdığımız Tony Hawk ise 47.sırada yer alıyor.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor