Connect with us

Fortnite

Ninja Tottenham’lı futbolcularla canlı yayın yaptı

Futbolcu Dele Alli ile Ninja’nın ortak yayını büyük ilgi topladı.

ninja-tottenham-oyunculari-yayin

Son 3-4 aydır Twitch ve internet alemini sallayan Fortnite yayıncısı ve eski profesyonel elektronik spor oyuncusu Ninja, oyun sektörünün dışında olan isimler ile yayın yaparak insanları şaşırtmaya devam ediyor.

Tottenham Hotspur FC’nin oyuncularından olan Harry Kane, Dele Alli ve Kieran Trippier ile ortak canlı yayına geçen Richard Tyler “Ninja” Blevins ve diğer oyuncuların yayınları, yaklaşık 200.000 ‘in üzerinde anlık izleyiciye ulaştı. Aslıdna bu ünlü yayıncı için pek de yüksek bir rakam değil çünkü mart ayının başlarında ünlü rap müzik sanatçısı Drake ile yaptığı yayın 600 binden fazla izleyici sayısına ulaşmıştı.

İşte o yayının tam hali;

Ninja ve Tottenham’lı oyuncular farklı platformlar kullandı

Oyuncular toplamda 1 saat 55 dakika boyunca canlı yayında Fortnite oynadılar. Ninja oyunu bilgisayarı üzerinden oynarken, futbolcular konsolları üzerinden katılıyorlardı. Ayrıca ünlü futbolcu Dele Alli de bu vesile ile kendi yayıncılık hayatını başlatmış oldu.

Ülkemizde de hem futbolcu hem de yayıncı olanlara örnek vermek gerekirse, Serhat Akın tam aradığımız kişi. Kadıköy’ün Boğası lakabıyla tanınan ve geçtiğimiz dönemlerde bazı televizyon yarışmalarında yer alan Akın, tam bir League of Legends aşığı!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite