Connect with us

Fortnite

Ninja’dan ömür boyu banlanan Jarvis’e destek!

Fortnite’ın en büyük isminden Jarvis’e destek geldi

Geçtiğimiz günlerde FaZe Clan oyuncularından Jarvis‘in Fortnite tarafından hile kullandığı gerekçesiyle ömür boyu banlandığını sizlerle paylaşmıştık. Konu hakkında Jarvis’e dünyaca ünlü Fortnite oyuncusu Ninja’dan destek geldi. Ninja Jarvis’in yayınladığı özür videosu sonrasında verilen cezanın çok ağır olduğunu savunarak bunun bu seferlik affedilebilecek bir hata olduğunu söyledi. Jarvis’in gözyaşları içerisinde özür dilediği videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ninja Jarvis’in hile kullandığı sırada bir turnuva yada resmi bir maçta olmadığını, oyuncunun yalnızca eğlence amacıyla çektiği videoda aimbot kullandığını açık açık belirtmesine rağmen böylesine ağır bir ceza almasının yanlış olduğunu savundu. Ninja ayrıca Jarvis’in kendini geliştirdiği ve neredeyse hayatını adadığı bir alandan ömür boyu yasaklanmasını da aptalca bulduğunu sözlerine ekledi.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Viiiiiiii

    6 Kasım 2019 - 23:04 at 23:04

    Aga beeeee

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite