Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

NiP, CS:GO kadrosunda yer alan Simon “twist” Eliasson ile yollarını ayırdı!

NiP aktif CS:GO kadrosunda yer alan Simon “twist” Eliasson, kadronun dışına çıkarıldı, bu olay için yetkili kişi birçok açıklama yaptı.

NiP

NiP, Geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden yaptıkları paylaşım ile uzun zamandır kullandıkları logolarını değiştirerek gündeme gelen ve gerek oyuncular gerek ilkeler bakımından değişime gidileceğini gösteren açıklamalar yapan NiP, geçtiğimiz saatlerde ise aktif kadro değişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu haber neticesinde aktif CS:GO kadrosunda yer alan Simon “twist” Eliassonan itibariyle NiP CS:GO kadrosunun dışında. Bu açıklamaları yapan sorumlu kişinin yaptığı açıklamalar ise şu şekilde;

” Aktif kadromuzdan çıkarmak kolay değildi, ama sonuçta bir şeyler olması gerekiyordu. Ekibimizdeki muazzam potansiyeli ve enerjiyi serbest bırakamadık. Değişiklik yapılmadığı sürece bu durumun kısır döngüye gireceğini ve kırılmaz ise daha çok zarara uğrayacağımızı gösteriyor. Yeni, pozitif ve taze enerjiye ihtiyaç var ve bu nedenle hem kadro hem de arka oda kadrosunda değişikliklerle sonuçlandı. Sevgili Simon‘a bu ekip için yaptığı her şey için teşekkür etmek istiyorum ve eminim yakında yeni bir yuva bulacaktır.

Resim

Zaman kaybetmeden bir hafta sonra gerçekleşecek olan Blast Premier Spring‘de oynaması için twist yerine Erik “ztr” Gustafsson aktif kadroya alındı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive