Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

NiP yeni oyuncusunu açıkladı: GeT_RighT emekli mi oluyor?

GeT_RighT efsanesi bitiyor mu?

Uzun zamandır sıkıntılı bir dönem geçiren NiP, kadrosunda değişiklik yapmaya başladı. Takıma dennis yerine Plopski dahil oldu.

CS: GO’nun yeni güncellemesinde Dust2 sürprizi

Bu sıkıntılı günlerinde yaptığı kadro değişikliklerinden de bir türlü istediğini alamayan NiP, bu sefer büyük bir revizyona gitmeyi amaçlıyor. Takımdan önce dennis’i gönderen ekip, sıradaki ismin GeT_RighT olacağını açıkladı.

GeT_RighT efsanesi!

Counter-Strike’ın efsanevi isimleri arasında yer alan Christopher, neredeyse çocuk denilecek yaştan 29 yaşına kadar esporun içerisinde kaldı ve hep zirvede kaldı. Ancak son dönemde performansı gözle görülür bir şekilde düşen ve takımında eskisi gibi etkili olamayan Christopher, emekli olacak gibi duruyor.

NiP yaptığı açıklamadı, GeT_RighT’a NiP içerisinde farklı bir rol baktıklarını ve yakın zamanda bunun duyurusunun geleceğini açıkladı. Daha önce FaZe bünyesinde koç olarak RobbaN da, performans düşüşü sonrasında FaZe Clan bünyesinde idari pozisyonda görev almıştı. Christopher’ın da bu tarz bir görev alması bekleniyor.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive