Connect with us

Espor

No Quarter Cartel, Asterion karşısında galibiyet arıyor

No Quarter Cartel, bu akşam 20.00’de Asterion ile karşılaşıyor.

Uluslararası CS: GO arenasındaki temsilcilerimizden No Quarter Cartel, Gfinity Winter Series 2018 Europe turnuvasındaki ilk maçına Asterion karşısında çıkıyor.

Eskiden Orion Gaming adıyla mücadele eden ekip, geçtiğimiz aylarda isim değişikliğine gitmiş ve No Quarter Cartel adını almıştı. Bu isimle ilk uluslararası maçına Balkan Challenge #1 turnuvasında çıkan temsilcimiz, Romanya’nın güçlü takımlarından Nexus‘a 2-0 mağlup olmuştu. O zamandan bu yana ESL Türkiye Şampiyonası‘nda boy gösteren ekip, yurt içi karşılaşmalarda yer almıştı. 18 Mart tarihide başlayan Gfinity Winter Series 2018 Europe, ekibimizin yer alacağı ikinci uluslararası turnuva olacak.

Turnuvaya her takım gibi upper bracket olarak başlayan temsilcimiz, bugünkü maçı kazanması halinde Alman ekibi EURONİCS‘in rakibi olacak. Takımımız yenilmesi halinde ise Türk oyuncular Badshah ve tahsin’in de yer aldığı Berzerk ile lower bracket kapsamında karşılaşacak. Takımımızın bugün oynayacağı maç Avrupa ekibi Asterion’a karşı olacak. bo3 formatında oynanacak olan karşılaşma saat 20.00‘de başlayacak.

No Quarter Cartel – Asterion maçını nereden takip edebiliriz?

Temsilcimizin maçını saat 20.00 itibarıyla Türkçe anlatımla canlı olarak takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de ThunderpickTV_TR’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor