Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

No Quarter Cartel, Endpoint ile karşılaşıyor

No Quarter Cartel, bugün 21:30’da ikinci tur mücadelesine çıkacak.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki temsilcilerimizden No Quarter Cartel, Endpoint ile Gfinity Winter Series 2018 Europe ikinci tur mücadelesinde karşılaşacak.

Eskiden Orion Gaming adıyla mücadele eden ekip, geçtiğimiz aylarda isim değişikliğine gitmiş ve No Quarter Cartel adını almıştı. Upper bracket ikinci turunda EURONICS Gaming‘e yenilen temsilcimiz lower bracket üzerinden turnuvaya devam ediyor. Temsilcimizin bugünkü rakibi ise İngiliz ekibi Endpoint. bo3 formatında oynanacak karşılaşma bugün saat 21:30’da başlayacak. Ekibimiz kazanması halinde üçüncü turda mücadele etmeye hak kazanacak ve rakibini beklemeye başlayacak. Üçüncü turdaki bir diğer takım ise SEAL Esports-Team Refuse maçının kazananı olacak. Bu maç da bugün saat 20:00’de başlayacak. Temsilcimiz bugünkü maçı kaybetmesi halinde ise maalesef turnuvadan elenecek.

Üçüncü tur eşleşmesinin galibini yakından tanıdığımız bir takım bekliyor. Geçtiğimiz günlerde EURONICS’e kaybeden Royal Bandits, lower bracket’a düşmüş ve rakibini beklemeye başlamıştı. Dileriz ki iki Türk temsilcisi bu eşleşmede karşı karşıya gelir ve bize heyecanlı bir seri izletirler.

No Quarter Cartel – Endpoint maçını nereden takip edebiliriz?

Temsilcimizin maçını saat 21.30’dan itibaren buradan takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de ThunderpickTV_TR’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive