Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

No Quarter Cartel EURONICS’e direnemedi

No Quarter Cartel, EURONICS’e 2-0 mağlup oldu.

Uluslararası CS: GO arenasındaki önemli temsilcilerimizden No Quarter Cartel, EURONICS Gaming karşısında oynadığı maçtan mağlup ayrıldı.

Yeni ismiyle katıldığı ilk uluslararası turnuva olan Gfinity Winter Series Europe 2018‘de upper bracket çeyrek final karşılaşmasına çıkan temsilcimizin rakibi Alman ekibi EURONICS idi. Maç dün bo3 formatında oynandı. İlk harita Overpass olarak belirlendi ve ekibimiz için tam bir facia olarak geçti. İlk yarısını 15-0 geride kapatan temsilcimiz maçtan da 16-0 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla seri 1-0’a geldi. İkinci harita ise Cobblestone olarak tercih edildi. İlk maçtaki hezimetin vermiş olduğu moral bozukluğu ile maça çıkan temsilcimiz ilk yarı sonunda 8-7 mağlup idi. İkinci yarıda da pek bir varlık gösteremeyen temsilcimiz maçtan 16-8 mağlup ayrıldı ve seri 2-0’a geldi. Bu sonuçla birlikte EURONICS Gaming, upper bracket üzerinden yarı finale kalan takım oldu.

EURONICS’e mağlup olan No Quarter Cartel’i bu turnuvada neler bekliyor?

Temsilcimiz bu maçta mağlup olmasına rağmen turnuvada yoluna devam ediyor. İlk tur karşılaşmasında Asterion karşısında aldığı galibiyet, temsilcimizin upper bracket olarak devam etmesini sağlamış ve bir sonraki maçında mağlup olması halinde lower bracket üzerinden devam etme şansı da vermişti. Temsilcimizin bir diğer karşılaşmadaki rakibi ise Endpoint – PUR$i$EURA eşleşmesinin galibi olacak.

 

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive