Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

No Quarter Cartel Gfinity Winter Series’e veda etti

No Quarter Cartel, dün akşam Endpoint karşısında ikinci tur maçına çıktı.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki ekiplerimizden No Quarter Cartel, dün akşam oynadığı maçta mağlup olarak Gfinity Winter Series 2018 Europe‘a veda etti.

Dün oynanan lower bracket ikinci tur maçında temsilcimizin rakibi İngiliz ekibi Endpoint idi. bo3 formatında oynanan maçın ilk haritası temsilcimiz tarafından Cobblestone olarak belirlendi. İlk yarısını 10-5 geride kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda bir sürprize imza atmaya çalıştı fakat başaramadı. Maç 16-9 Endpoint lehine sonuçlandı. Bu sonuçla durum 1-0’a gelmiş oldu. İkinci harita ise rakip tarafından Inferno olarak tercih edildi. Temsilcimiz bir üst tur için bu maçı kazanmak zorundaydı. Buna rağmen ilk yarı tekrardan 10-5 rakibin üstünlüğüyle sonuçlandı. İkinci yarıda da pek bir varlık gösteremeyen temsilcimiz maçtan 16-7 mağlup ayrıldı. Bu durumda seriyi 2-0’a getiren Endpoint, bir üst tura çıkmaya hak kazanan takım oldu.

Endpoint takımında Brandon “weber” Weber, sergilemiş olduğu 50 öldürme 26 ölümlük performansla takımının galibiyetine çok büyük katkıda bulundu. No Quarter Cartel’de ise Batuhan “russ” Dalgaç‘ın sergilediği 42 öldürme 35 ölümlük performans maalesef galibiyet için yeterli olmadı.

No Quarter Cartel için Gfinity Winter Series macerası sonlandı!

Temsilcimiz dün oynadığı maçtan mağlubiyetle ayrıldı ve turnuvaya veda etti. Turnuvanın profesyonel kısmında kalan tek temsilcimiz Royal Bandits oldu. Turnuvanın amatör kısmında da Sangal e-Sports’un mücadelesine devam ettiğini de hatırlatmakta fayda var.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive