Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

No Quarter Cartel ikinci tura yükseldi

No Quarter Cartel, rakibi Asterion’u mağlup ederek ikinci tura yükseldi.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki önemli temsilcilerimizden No Quarter Cartel, dün oynadığı ilk tur karşılaşmasında galip gelerek ikinci tura yükseldi.

18 Mart tarihinde oynanmaya başlanan Gfinity Winter Series 2018 Europe‘da yer alan iki temsilcimizden birisi olan No Quarter Cartel, turnuvadaki ilk maçına dün akşam saatlerinde çıktı. Aslında birkaç gün önce oynanması planlanan maç, düne ertelenmişti. Maçtaki rakibimiz ise Avrupa temsilcilerinden Asterion idi. bo3 formatında oynanan karşılaşmada ilk harita temsilcimiz tarafından Mirage olarak belirlendi. İlk yarısını 8-7 geride kapatan temsilcimiz daha sonrasında güzel bir performans sergileyerek maçtan 16-10 galip ayrıldı. Bu sonuçla seri 1-0‘a gelmiş oldu.

Bir sonraki harita ise rakibimiz Asterion tarafından Inferno olarak seçildi. İlk yarısını 12-3 geride kapattığımız maçta rakibimiz ikinci yarıda da geri dönüşe müsaade etmeyerek maçı 16-4 kazandı ve seriyi 1-1‘e getirerek galibiyet şansını son maça taşıdı. Son maç ise Cobblestone haritasında oynandı. İlk yarıda ekibimizin 13-2 gibi rahat bir üstünlüğü vardı. Daha sonrasında bu üstünlüğü koruyamasa da maçtan 16-11 galip ayrılmayı bildi ve seriyi 2-1 kazanarak ikinci tura çıktı.

Peki No Quarter Cartel’in ikinci turdaki rakibi kim oldu?

Temsilcimizin ikinci turda karşılaşacağı takım ise ilk tur maçında bir diğer Alman temsilcisi Berzerk‘i mağlup eden Almanya’nın EURONICS takımı oldu. Maçın ne zaman oynanacağı ise henüz belli değil.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive