Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Norveç espor organizasyonu Apeks, kadrosunu jkaem ile tamamladı!

Norveç e-Spor organizasyonu Apeks, 100 Thieves’in yıldızı jkaem ile anlaştığını duyurdu!

Norveçli rifler Joakim ” ⁠jkaem⁠ ” Myrbostad, Kuzey Amerika takımlarında yaklaşık 3 yıl geçirdikten sonra kariyerini kendi ülkesinde devam ettirecek. 26 yaşındaki oyuncu Norveç organizasyonuyla üç yıllık bir anlaşma imzaladı. Apeks‘in bu transferi ile Norveçli oyuncu G2 Esports’tan eski takım arkadaşı Dennis “⁠dennis⁠” Edman ile yeniden bir araya gelmiş oldu.

jkaem yaptığı açıklamada, “Norveç’e, yani evime dönme planlarım vardı ancak ne zaman olacağını bilmiyordum ama 100 Thieves‘de oluşan sorunlardan dolayı düşüncelerim netleşti. Apeks, bana memnun olduğum bir teklif sundu biraz düşündükten sonra doğru bir karar verdim. Norveç e-Spor sahnesinin kurulmasına ve gelişmesine yardımcı olma fikri benim için belirleyici faktör oldu.” dedi.

Apeks aktif CS:GO kadrosu:

NorveçMarcelious
NorveçGrusarn
İsveçdennis⁠ (IGL)
Norveç⁠Nasty⁠
Norveç jkaem

Norveç⁠Polly⁠ (Koç)

Joakim “⁠jkaem⁠” Myrbostad Kariyeri:

Profesyonel CS:GO kariyerine 2014 yılında Norveç’in clutchIT.org takımında başlayan ⁠jkaem⁠, sırasıyla LondonConspiracy, LGBeSports ve CopenhagenWolves gibi takımlarda forma giydi. Daha sonrasında 4 aylık G2 Esports serüveni yaşadı. Üstüne yaklaşık bir yıl boyunca FaZe Clan forması giyen Norveçli oyuncu, adını yavaş yavaş CS:GO sahnesine duyurmaya başladı. Kariyerinde 2017 ve 2018 yılları arasında Team Dignitas ve Norveçli oyuncuların kurduğu bağımsız takım NOREG ile başarısız bir dönem geçirdi.

jkaem, 2018 yılının başında transfer olduğu Renegades‘de bir yılı aşkın bir süre boyunca takımı ile birlikte başarılı bir dönem geçirdi. 2019 yılının sonlarına doğru, Kuzey Amerika e-Spor organizasyonu 100 Thieves‘in, Renegades CS:GO kadrosunu satın alarak CS:GO sahnesine giriş yapması ile 100 Thieves bünyesine katıldı. 100 Thieves organizasyonun, CS:GO takımının herhangi bir başarı getirmemesi nedeniyle geçtiğimiz günlerde CS:GO kanadını kapatma kararı almasında sonra takımsız kalan jkaem, kendi ülkesine dönerek Apeks ile anlaştı.

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive