Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Norveç takımı Nordavind üç yeni oyuncusunu resmiyete kavuşturdu

Nordavind, kadrosuna üç yeni ismi ekledi.

Nordavind, kadrosunu üç yeni ismi ekledi. Yapılan açıklamaya göre Allan “Anj” Jensen, Kristian “akez” Kornbakk, “H4RR3” Hadzic artık resmi olarak Nordavind oyuncuları oldu.

Takım üç hafta önce  Haakon “Radifaction” Tholo,  Jon “ztk” Erik Øygarden,  Henrik “becker” Becker’in aktif kadrodan ayrılması ile iki kişi kalmıştu bu günlerde ise kadrosu yeniden tamamlandı. 26 yaşındaki akez ve 21 yaşındaki H4RR3 daha önce birlikte Kingpins takımında mücadele ettiler fakat herhangi bir önemli uluslararası turnuvada oynamadılar, tecrübe konusunda güçlü eksiklikler yaşayabilirler.

AnJ için durumlar pekte öyle değil daha önce Kuzey Amerika ekiplerinden NRG ve İsveç ekibi Singularity için mücadele vermişti, bunun yanı sıra yeteri kadar uluslararası turnuva tecrübesi bulunuyor. Danimarkalı oyuncu bu takımdan önce Tricked’da oynuyordu şimdi ise Norveç’li bir kadroyla devam etmeyi seçiyor.

AnJ bu açıklamaları yaptı:

“NRG’den döndüğümden beri, kariyerimi ilerletmek için doğru yeri bulmaya çalışıyorum. Farklı girişimlerden sonra, hedeflerime ulaşmaya odaklanmam için doğru düzeni sağlayan bir yer buldum. Başarıyı birlikte elde edebileceğimze inanıyorum bir ekip. Bu fırsatı bana sundukları için çok teşekkür ediyorum.”

İşte Nordavind kadrosu:

  •  Morten “zEVES” Vollan
  •  Håkon “hallzerk” Fjærli
  •  Kristian “akez” Kornbakk
  •  Haris “H4RR3” Hadzic
  •  Allan “AnJ” Jensen
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive