Connect with us

Espor

Nuguri, 2019 mağlubiyetinin “intikamını almak için” G2 ile karşılaşmak istiyor

Nuguri, 2019 mağlubiyetinin “intikamını almak için” Dünya Şampiyonası yarı finallerinde G2 ile karşılaşmak istediğini söyledi.

Nuguri DAMWON Gaming

Nuguri, 2019 mağlubiyetinin “intikamını almak için” Dünya Şampiyonası yarı finallerinde G2 ile karşılaşmak istediğini söyledi.

Nuguri, Riot Games’in oyun sonrası basın toplantısında, “Şahsen G2 ile yüzleşmek istiyorum çünkü intikamımı almak istiyorum. Ayrıca, G2 ile [Gen.G’den] daha fazla karşılaşmak istiyorum. Nihai sonuca gelince, henüz ne bekleyeceğimi bilmiyorum” dedi.

DWG, geçen yıl çok fazla uluslararası deneyime sahip olmadan Dünya Şampiyonasına geldi. Ön hazırlık aşamasında iyi bir oyun süresi elde ettiler ve grup aşamasında 5-1’lik bir rekorla iyi performans gösterdiler. Ancak çeyrek finallerde G2 ile eşleşen DWG, beş maçlık maçta 3-1 skoru ile mağlup olan taraf oldu.

Ancak bu sefer DWG, geçtiğimiz yıla göre oyununu önemli ölçüde geliştirdi. Takım çalışmaları arttı ve bireysel yetenekleri gelişti. 2020 Yaz Sezonu’nda sadece iki maç kaybettiler. Playofflara hükmettiler, LCK şampiyonluğunu kazandılar ve Çin’in JD Gaming’e karşı sadece bir mağlubiyetle 2020 Dünya Şampiyonası grup aşamasını geçtiler.

DWG ayrıca, 2020 Dünya yarı finallerinde yerini garantilemek için çeyrek finallerde DRX’i deyim yerindeyse ezip geçti.

Öte yandan G2, Grup A’da ikna edici oyunlarından sonra güçlü göründü, ancak hem Suning Gaming’e hem de Team Liquid’e karşı birer oyun kaybetti.

DWG sonunda G2’ye karşı uzun zamandır beklenen intikamını alacak mı? Bunu önümüzdeki 18 Ekim Pazar günkü Gen.G vs G2 maçı belirleyecek!

VALORANT oyuncusu Sinatraa spor yaparken gözünden sakatlandı

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor