Connect with us

Espor

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında ANKA E-Sports şampiyon oldu!

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında ANKA E-Sports turnuvanın şampiyonu oldu!

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında ANKA E-Sports turnuvanın şampiyonu oldu!

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında ANKA E-Sports turnuvanın şampiyonu oldu! Kıyasıya mücadeleler sonucunda finale kalan 4 takım arasından şampiyon ANKA E-Sports oldu. İşte NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters final karşılaşmalarından sonra oluşan takım sıralaması!

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında ANKA E-Sports turnuvanın kazananı oldu!

NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasında çekişmeli geçen final mücadeleleri ardından 4 takımın sıralaması şu şekilde oldu;

  1. ANKA E-Sports
  2. Unity Esports
  3. Zero Zone
  4. Dark Passage

NvidiaGeforceTR’nin NVIDIA ve EXCALIBUR ortaklığında düzenlenen VALORANT Reflex Masters turnuvasının şampiyonunu ve takım sıralamalarını paylaştığı Instagram gönderisi şu şekilde oldu;

 

//www.instagram.com/embed.js

Turnuvayı kazanan ANKA E-Sports’u ve final karşılaşmalarında yer alan diğer takımları başarılarından ötürü tebrik ederiz.

Oyun, film, dizi, anime, çizgi roman, manga ve kitaplar. Her türlü içeriğe göz atan, tüketmeye çalışan ve konuşmaktan zevk alan birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor