Connect with us

Espor

ONE Esports, Activision Blizzard ve foodpanda Tayland ile ortak oldu!

Spor medya şirketi ONE Championship’in espor girişimi olan ONE Esports, 2 yeni ortağını duyurdu.

Spor medya şirketi ONE Championship’in espor girişimi olan ONE Esports, Activision Blizzard ve gıda dağıtım platformu foodpanda Tayland ile ortaklığını duyurdu .

Activision Blizzard’ın Başkan Yardımcısı ve Asya Pasifik Başkanı Mark Aubrey’e göre anlaşma, Call of Duty’nin Güneydoğu Asya’daki topluluğunu ‘inşa etmeye ve ölçeklendirmeye’ devam edecek. Planlanan aktivasyonlarla ilgili ayrıntılar ise henüz açıklanmadı.

ONE Esports ve Activision Blizzard Mayıs ayında, ONE Esports Call of Duty: Warzone Showdown’a ev sahipliği yapmış ve 15.000$’lık turnuvaya Güneydoğu Asya’dan sekiz yayıncı katılmıştı.

Organizasyonun CEO’su Carlos Alimurung ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi: “ONE’ın en yeni stratejik ortaklarını, lider oyun geliştiricisi Activision Blizzard’ı ve çevrimiçi yemek ve bakkal dağıtım platformu foodpanda Tayland’ı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Bu endüstri lideri şirketler, hayranlara dünyadaki en ilgi çekici espor deneyimlerini sunmak için ONE Esports ile birlikte çalışacak.”

foodpanda Tayland, şirketin halihazırda Toyota, Tinder ve MOONTON gibi markaları içeren büyüyen ticari portföyüne katılıyor.

Foodpanda, Dota 2 Singapore Major’ı tanıtmak için daha önce Mart ayında organizasyon ile ortaklık kurmuştu. Ayrıca iki organizasyon şu anda Arena of Valor World Cup 2021 turnuvasında birlikte çalışıyor.

Bu ortaklık ile birlikte her iki organizasyon muhtemelen Güneydoğu Asya’da daha fazla Call of Duty etkinliğine ev sahipliği yapacak.


İlginizi Çekebilir:

Gen.G ve Galorants stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor