Connect with us

LoL

LEC takımlarından Origen, Jactroll’u kadrosuna kattı!

Origen, tecrübeli destek Jactroll’u kadrosuna kattı!

origen jactroll

LEC‘nin başarılı takımlardan Origen kadrosunu genişletti. Hali hazırda beş ana oyuncusu olan takım destek oyuncusu Jakub “Jactroll” Skurzyński‘yi de kadrosuna dahil etti.2020 LEC Yaz Mevsimi‘ne istediği gibi başlayamayan takım, birlikte yaptıkları analizler sonrasında bu transferi gerçekleştirmeyi uygun görmüş!

Jactroll, kariyerine 2015 senesinde başlayan 21 yaşındaki deneyimli bir oyuncu. Onu en son Team Vitality forması ile görme şansı bulmuştuk. 2017 ve 2018‘de bu takımın bünyesinde Dünya Şampiyonası‘nda mücadele etmişti.

“Origen’in altıncı üyesi Jactroll’u aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Jactroll, Copenhagen‘daki ekibe katıldı ve Cuma günü oynayacağımız G2 Esports mücadelesinde Vadi’ye inecek!”

Takımın Genel Menajeri Martin “Deficio” Lynge‘in transfer hakkındaki düşünceleri ise şu şekilde:

“Origen olarak 2020’deki hedefimiz Dünya Şampiyonası’na gitmek. Çok çekişmeli LEC’de mücadeleye ortak olabilmek için adımlar atmamız gerektiğine ekip olarak karar verdik. Takımın eksiklerini kapatabilecek ve oyuncularla kolay anlaşabilecek bir isim transfer etmeyi düşündük ve Jactroll tam aradığımız oyuncuydu. Hem Upset ile iyi bir sinerjisi var hem de takıma çok çabuk uyum sağladı.”

 Bu sezon rekabetin en üst seviyede olduğu LEC’de diğer takımlara diş geçirmek gerçekten zor. Birinci ve beşinci arasında sadece üç galibiyet farkının olduğu bu sezonda Origen de rekabete dahil olmak amacıyla bir transfer gerçekleştirmiş bulunuyor. Bu transferin onları nasıl etkilediğini Cuma akşamı göreceğiz!

LEC puan durumunu buradan takip edebilir, maçları da buradan seyredebilirsiniz!


Envy eski Counter-Strike profesyonellerini içeren VALORANT kadrosunu açıkladı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL