Connect with us

Overwatch

Overwatch 2, Overwatch’u şimdiden kötü etkiliyor!

Oyuncuların korktukları başlarına mı gelecek?

Söylentileri uzun zamandır ortalarda dolaşan ve nihayetinde geride bıraktığımız Blizzcon 2019 fuarında tanıtılan Overwatch 2 ilk oyuna pek de iyi etki etmiyor! Overwatch geliştirici ekibinin başındaki isim olan Jeff Kaplan Kotaku’ya yaptığı açıklamalarda bu durumu kabul etti. Ekibin Overwatch 2 üzerinde çalışırken ilk oyunun güncellenmesinin yavaşladığını kabul eden Jeff Kaplan durumun geçici olduğunu söyleyerek oyuncuları biraz da olsa rahatlatmaya çalıştı.

Jeff Kaplan’a göre güncellemelerdeki yavaşlama bu yılki Cadılar Bayramı etkinliği ile başladı. Oyunun çıkışından beri her yıl Junkenstein’s Revenge modu ile Cadılar Bayramını kutlayan oyun için bu sene farklı bir mod düşünülmüş ancak ekibin üzerindeki iş yükü sebebiyle bu fikirden vazgeçilmiş. Overwatch 2 için hala resmi bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Bu da Jeff Kaplan’ın bahsettiği ‘’geçici durgunluk’’ döneminin ne zaman biteceğini tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Overwatch