Connect with us

Overwatch

Overwatch Kanezaka Challenge başladı

Yepyeni bir Hanzo kostümü oyuncuları bekliyor.

Overwatch Kanezaka

Overwatch Kanezaka Challenge adlı yepyeni bir etkinliği duyurdu. Etkinlik boyunca oyuncuları çeşitli hediyeler bekliyor olacak.

Overwatch‘ta geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve oyunun en yeni haritası olan Kanezaka death match oyun modunda oyuncuları ağırlayacak. Haritanın gelişini oyuncularla birlikte kutlamak isteyen Blizzard Kanezaka Challenge ile birlikte oyunculara biri yepyeni bir kostüm olmak üzere birçok hediye verecek.


Quick play, rekabetçi ve arcade oyun modlarında etkinlik boyunca alacağınız 3 galibiyet Pagoda oyuncu simgesi, 6 galibiyet Yokai spreyi ve 9 galibiyet ise Hanzo‘nun yeni epic kostümü Kyogisha Hanzo‘yu kazandıracak. 12 ve 25 Ocak tarihleri arasında devam edecek olan etkinlik ile birlikte ayrıca Twitch‘te izleyeceğiniz yayınlar da sizlere ödül olarak geri dönecek. Etkinlik boyunca 2,4 ve 6 saat süreyle yayın izlemek farklı spreyler kazanmak anlamına geliyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch