Connect with us

Espor

Overwatch League’de kahraman havuzu dışında kalan ilk karakterler belli oldu

Bakalım takımların stratejileri ne olacak?

Overwatch League'de

Overwatch League‘de yeni bir dönem başladı. Önümüzdeki hafta oynanacak maçlarda kahraman havuzu dışında kalacak karakterler belli oldu.

Geçtiğimiz gün kahraman havuzu dışında kalacak ilk karakterler açıklandı. 7 Mart tarihinde oynanacak olan Overwatch League maçlarında 4 karakter yasaklı olacak. Bir tank, bir destek ve iki hasar sınıfı karakteri kapsayan ilk haftanın yasaklılar listesinde Reinhardt, Moirai Widowmaker ve McCree bulunuyor.

Maçlarda seçilemeyecek bu karakterler takımları da yeni stratejiler kurmaya zorlayacak gibi görünüyor. Özellikle de Reinhardt gibi temel bir tank karakterinin yasaklanması ile birlikte takımlar savunma stratejilerinde ne gibi değişikliklere gidecekler hep birlikte göreceğiz. Bakalım Reinhardt‘tan boşalan koltuğu Orisa gibi kalkan sahibi bir karakter mi dolduracak yoksa stratejiler bambaşka bir şekilde mi gelişecek?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor