Connect with us

Overwatch

Overwatch Nintendo Switch’te hayal kırıklığı yarattı

Switch macerası sorunlarla başladı.

PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarının ardından Nintendo Switch için de çıkışını gerçekleştiren Overwatch artık her platformda kullanıcılar ile buluşuyor. Ancak Nintendo Switch için çıkışını yeni gerçekleştiren oyun için işler pek de Blizzard’ın istediği gibi gitmiyor. 

Blizzard tarafından geliştirilen popüler FPS oyunu Nintendo Switch için çıkışını üzerine pek de çalışılmadan yapmış gibi görünüyor. Oyunu deneyimleyen Nicole Carpenter‘ın aktardıklarına göre ilk izlenimler pek de olumlu yönde değil. Oyuna giriş yaptığında kendisi de dahil bazı karakterlerin modellemelerinin görünmediğini söyleyen Carpenter bunun yanında oyunda lag problemlerinin de yaşandığını söyledi.Bunların yanı sıra konsol el modundan çıkartılıp ekran moduna geçildiği zaman oyunda çeşitli problemler de ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Bu problemler özellikle kalabalık takım savaşları ve çok fazla yeteneğin aynı anda kullanıldığı, görsellerin üst üste bindiği zamanlarda oluşuyor gibi görünüyor. Bakalım Blizzard konuya dair nasıl bir çözüm bulacak?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch