Connect with us

Overwatch

Overwatch oyuncuları smurf hesaplardan şikayetçi

Özellikle konsol oyuncuları konudan bir hayli dertli.

Overwatch oyuncuları smurf

Overwatch oyuncuları smurf hesaplar konusunda bir şeyler yapılması için ses yükseltiyor ve Blizzard’ı göreve çağırıyorlar.

Neredeyse her rekabetçi oyunda olduğu gibi Overwatch cephesinde de oyuncuların başı smurf hesaplarla dertte. Yüksek seviyelerdeki oyuncular düşük seviyedeki arkadaşları ile bir arada oynamak ya da sadece daha fazla maç kazanma zevkini yaşamak için smurf hesaplar açıyorlar. Overwatch için PC kanadında bir smurf hesaba sahip olmak için yeniden harcama yaparak oyunu tekrar satın almak gerekse de konsol cephesinde yeni bir kullanıcı hesabı açmak yeterli oluyor.

Overwatch oyuncuları smurf

Başta Reddit olmak üzere Overwatch forumları ve sosyal medyada örgütlenen oyuncular da Blizzard‘ı bu konuya bir çözüm bulmaya çağırıyor. Bronz olarak başladığı oyun kariyerinde Top 500 seviyesine tırmanmayı başarmış olan bir oyuncu smurf hesap probleminin her kademede hissedildiğini söylerken bir oyuncu da en az 10 smurf hesabı olduğunu ancak buna rağmen konuya destek verdiğini dile getiriyor. Bakalım yakın zamanda DOTA 2 cephesinde yaşanan gibi bir smurf hesap temizliğini Overwatch 2 için de görecek miyiz?


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch