Connect with us

Overwatch

Overwatch Winter Wonderland etkinliği ne zaman bitiyor?

Her güzel şeyin bir sonu var

Overwatch Winter Wonderland

Her yıl sonunda düzenlenen Overwatch Winter Wonderland etkinliği geçtiğimiz Cuma günü itibariyle başlamıştı. Peki etkinlik ne zaman sona erecek?Overwatch‘a kışı getiren etkinlik Winter Wonderland etkinliğe özel sunduğu oyun modu, birbirinden renkli kostümler ve diğer içerikler ile oyuncular tarafından en sevilen Overwatch olaylarından bir tanesi. Artık gelenekselleşmiş bir biçimde her yıl bitişinde düzenlenen etkinlikte bu yıl yedi karakter için yeni kostümler tanıtıldı. Bunların yanı sıra geçtiğimiz yılın Winter Wonderland kostümleri de etkinlik bitimine kadar oyuncuların satın alımına açık hale getirildi.

Bunun yanı sıra geliştiriciler quick play, arcade ve rekabetçi oyun modlarında dokuz maç kazanarak açabileceğimiz üç kostümü de bizlerle daha önce paylaşmışlardı. Kısacası Overwatch Winter Wonderland ile oyuncular bu yıl birbirinden harika kostümlere sahip oldular. Ancak her güzel şeyin elbette ki bir sonu da var. Etkinlik 2 Ocak tarihinde sona erecek. Winter Wonderland kostümlerine sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi taktirde bu kostümler için bir yıl daha beklemeniz gerekecek.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch