Connect with us

Espor

Overwatch’ın yeni karakteri Brigitte!

Overwatch'ın yeni karakteri Brigitte!

Brigitte resmen Overwatch’ın en yeni kahramanı olarak açıklandı ve o sadece bazı oyuncuların beklediği gibi bir tank değil. Yama notlarına göre Brigitte “tam destek kahramanı”. Bugünün yama notları, Overwatch forumunda erkenden sızdırılmış ve bir sonraki kahramanın Brigitte olduğunu onaylıyor. Forum başlığı hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak Brigitte’in kahraman sayfası ve orijinal hikaye videosu kısa süre sonra yayınlandı.

Brigitte artık oyunun PTR’sinde bulunuyor. Zırh kurma yeteneği, tanklarda olduğu gibi Barrier Shield (haftanın başında duyurulan) hasarı absorbe eder ve doğrudan arkasındaki dostlarını korur. Blizzard, “Barrier Shield devreye girdiğinde, Shield Bash ile ileri atlayıp ilk düşmanını yolda stunlamak için kullanabilir” dedi.

Overwatch’ın yeni karakteri beklediğimiz Emre Sarıoğlu olmadı

Brigitte, dostlarını iyileştiren ve takım arkadaşlarına zırh sağlayan Tamir Paketleri oluşturabilir; bu da babası Torbjörn’in yaptığı bir hareket gibi görünüyor. Blizzard, “Brigitte en güçlü noktasına geldiğinde nihai kabiliyetini, yani Rally’yi aktifleştirebilir” diyor.

Bu özellikte yakınlardaki dostları için önemli miktarda zırh üreten ve Brigitte’ın hareket hızını arttıran silahlara çağrı yaparak onları savaşa sürükleyebilecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor