Connect with us

Overwatch

Overwatch’a artık daha az güncelleme gelecek!

Fakat bu oyunun bittiği anlamına gelmiyor.

Overwatch hayranları Overwatch 2’nin duyurulmasıyla büyük bir heyecana bürünürken bugün yapılan açıklamalar bir yandan umut vadederken diğer yandan oyuncuları üzdü.

Overwatch Oyun Direktörü Jeff Kaplan Overwatch’a gelecek olan güncellemelerin azalacağını söyledi. Bunun nedeni olarak ise Overwatch 2’ye odaklanacaklarını belirtti. Fakat bunun oyunun sonu olmayacağını, Overwatch’ı öylece terk etmeyeceklerini belirtti.

Bu güncelleme yavaşlamalarının ilk kurbanı ise sezonsal etkinlikler olacak. Cadılar Bayramı etkinliğinin yavan geçmesini de buna bağlayan Jeff Kaplan ayrıca oyunun hikayesine yönelik çıkan Archives etkinliğinin ise soru işaretleri barındırdığını belirtti. “Daha iyi bir hikaye anlatımı için” Archives etkinliğinin olmayabileceğini belirtti. Kısacası Overwatch biraz şu an durumu korumaya yönelik güncellemeler ile devam edecek gibi görünüyor.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Overwatch