Connect with us

Espor

Overwatch’ın Yaz Kostümleri Geri Dönüyor

Overwatch’ın Yaz Oyunları etkinliği 8 Ağustos itibariyle geri dönüyor. Hem de geçen yılın akılda kalan kostümleri ile birlikte!

Sprinter Tracer, Striker Lúcio ve American McCree gibi oldukça beğenilen kostümler, tüm Overwatch oyuncuları için bu sene yeniden kullanılabilir oluyor.

Geçen yıl hatırlanacağı üzere etkinlik kostümleri Yaz Oyunları için alınamaz durumdaydı. Bu kostümler sadece Loot Box açılarak sahip olunabiliyordu. Bu sebepten dolayı birçok oyuncu istedikleri kostümlere ne yazık ki sahip olamamıştı.

Overwatch Yaz Oyunları 8-28 Ağustos tarihleri arasında

Blizzard, geçen yılın Yaz Oyunları etkinliğinde gelen kostümleri bu sene tekrar sahneye çıkaracak. Bu kostümler, Yaz Oyunları süresi boyunca şuan oyun içerisinde bulunan kostümlerle aynı fiyat üzerinden satın alınabilecek.

Yeni gelen kostümler, etkinlik süresi boyunca içeriklerin nadirliğine göre 3,000, 750, 225 ve 75 krediye sahip olunabilecek.

Mercy ve Junkrat oyuncuları yaşadı

Çoğu Overwatch karakteri kendine has bir takım eşyalara sahip olacak ve en çok Mercy ve Junkrat oyuncuları sevinecek. Çünkü oyunun yapımcısı Jeff Kaplan’ın ifadesine göre, hem Junkrat, hem ded Mercy oyunun en iyi kostümlerine sahip olacaklar.

Windowmaker ve McCree de kendilerine özgün eğlenceli içeriklere sahip olacaklar fakat Kaplan bu konu hakkında detaylara inmedi. Oyuncular Overwatch Yaz Oyunları hakkında büyük bir heyecan içerisinde ve etkinlik için bir haftadan az bir süre kaldı. Bakalım Blizzard bu sefer de içerikleriyle bizi etkilemeyi başarabilecek mi…

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor