Connect with us

Overwatch

Overwatch’ta Junkertown haritası bir süreliğine devre dışı bırakıldı

Harita kısa bir süreliğine bazı oyun modlarında kullanılamayacak.

Overwatch'ta Junkertown

Geliştirici ekip Overwatch’ta Junkertown haritasını rapor edilen hatalar sebebiyle bazı oyun modlarında kısa süreliğine devre dışı bıraktı.

Oyuncular tarafından rapor edilen ve oyun zevkini baltalayan bazı problemler sebebiyle rekabetçi ve quick play modlarının harita havuzlarından şimdilik çıkartılan Junkertown arcade ve özel oyunlarda hala kullanılabilir durumda. Çok sayıda oyuncu Junkertown haritasında meydana gelen hataların Winter Wonderland 2020 etkinliğinin başlaması ile birlikte artmış olduğunu kaydediyor.

Overwatch'ta Junkertown

Üstelik Winter Wonderland 2020 etkinliği ile birlikte karşılaşılan tek hata da bu değil. Geçtiğimiz günlerde oyunun en popüler tank sınıfı karakterlerinden biri olan D.va da meydana gelen bir hata sebebiyle bir süreliğine devre dışı bırakıldıktan sonra yeniden karakter havuzundaki yerini almıştı. Junkertown haritasının da sorunun belirlenmesi ve çözülmesinin ardından en kısa sürede oyuna yeniden eklenmesi bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch