Connect with us

Overwatch

Overwatch’ta potansiyel bir Ashe kostümü ortaya çıktı

Deadlock Rebels Ashe kostümü için ipucu niteliğinde paylaşım.

Overwatch'ta potansiyel

Oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanan yeni çizgi roman Overwatch’ta potansiyel bir Ashe kostümünün de ilk mesajını vermiş olabilir.

Oynanışa olduğu kadar oyunun ve karakterlerin arka plan hikayelerini işlemeye de önem veren Overwatch‘ta oyuncular hikaye işleyişini çizgi romanlar, animasyonlar ve blog yazıları ile takip edebiliyorlar. Çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan yeni bir Overwatch çizgi romanı ise oyunculara hikayenin yanı sıra yeni bir Ashe kostümünü de gösteriyor olabilir.


Sıradaki Overwatch çizgi romanının kapağının görüldüğü bir paylaşımda oyuncuların dikkatini çeken şey Ashe’in daha önce görülmemiş kostümü oldu. Daha önce yayınlanan bir çizgi romanda Deadlock Rebels çetesine dahil olan McCree‘nin ilk kez görülen kostümü oyuna eklenmişti. Bunu da göz önünde bulunduracak olursak Deadlock Rebels Ashe kostümü de pek uzakta gibi görünmüyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Overwatch