Connect with us

Overwatch

Overwatch’un sıradaki kahramanının Echo olduğu kesinleşti

Echo’ya ait bir karakter videosu da yayınlandı

Echo

Birkaç gündür gelen haberler yeni bir Overwatch karakterinin yolda olduğuna kesin gözü ile bakmamızı sağlıyordu. Bu karakterin Echo olduğu ise nihayet kesinleşti!

Oyun içeriğini ve özelikle de karakter havuzunu güncel tutarak oyuncuların ilgisini kaybetmemelerini sağlamaya çalışan Overwatch cephesinden yeni bir karakterin ekibe dahil olduğunu düşündürecek ipuçları son birkaç gündür Overwatch oyuncularının gündemini meşgul ediyordu. Oyunun resmi Twitter hesabından paylaşılan Dr. Mina Liao‘ya ait bir günlük ve ses kaydı birçok teori türemesine de yol açmıştı.

Ses kaydı ve günlük parçasından anlaşıldığı üzere bir Omnic karakterin oyuna dahil olacağına neredeyse kesin gözü ile bakılırken daha önce Zero Hour ve Reunion adlı Overwatch animasyonlarında karşımıza çıkmış olan karakterin ekibe dahil olabileceğini çoğu oyuncu düşünüyordu. Blizzard bu hayranları haksız çıkartmadı ve 32. kahraman olarak oyuna yapay zeka Echo’yu ekledi. Karakterin PTR sunucusuna ne zaman ekleneceği yada yetenekleri ise henüz açıklanmış değil.

İlginizi Çekebilir:

Overwatch cephesinde Echo için yeni ipuçları var!

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Overwatch