Connect with us

Dota 2

Oyuna ismini veren Underlord’lar oyuna ekleniyor!

Underlord’lar ile nihayet tanışıyoruz!

Dota Underlords‘ta satır araları dışında isimlerinden bahsedildiğini pek de göremediğimiz Underlord’lar nihayet oyuna ekleniyor! Oyuna eklenecek olan Underlord‘lar birbirlerinden farklı özellikler taşıyacaklar ve savaşlar sırasında oyunculara bu özellikleri ile yardımcı olacaklar. Bu karakterler oyundaki ana birimlerimiz olacaklar. Her Underlord ‘coşku’ üretecek ve bunu farklı yeteneklerinde kullanacaklar. 10. raunttan sonra her tarafsız yaratık raundu ile oyuncuya tercih yapmasını gerektirecek bir dizi yetenek sunulacak. Böylece Underlord’unuzu güçlendirebileceksiniz.


Oyunun beta aşamasından çıkması ile birlikte eklenmesi planlanan ilk Underlords ise Hobgen. Hobgen’in menzilli saldırılar yapacak bir karakter ve bu saldırıların tümü ateş üzerine kurulmuş durumda. İnfilak yeteneği ile hedefe ve hedefin çevresindeki birimlere hasar verecek şekilde onları tutuşturabilecek. Süperşarj yeteneği ise Hobgen’in bir dost birimi tutuşturarak ona saldırı hızı artışı vermesini sağlayacak.

Bu yeteneklere ek olarak ise 20. raunttan sonra eklenecek 2 yetenek daha bulunuyor. Çıldırtma Vakti ile Hobgen Süperşarj kazanacak ve alev almamış hedefler arasında sürekli geçişler yapabilecek. Dost Ateşi yeteneği ise birimleriniz savaş halindeyken Hobgen’in bomba atarak rakip birimlere hasar vermesini sağlayacak. Bir de pasif yeteneği bulunan karakterin bu yeteneği ise onun coşku üretmesini sağlayacak. Tahtada yanmakta olan her düşman için bu oran artış gösterecek.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2