Connect with us

Oyun

Oyuncu dostu özellikler ve etkinlikler Shadow Arena’da

Oyuncu dostu özellikler ve etkinlikler Shadow Arena’da.

Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Trio Modu için ping sistemi ve giriş ödülleri gibi oyuncu dostu güncellemelerin eklendiğini duyurdu. Oyuncular artık bu güncelleme ile daha hızlı iletişim ve verimli oyun deneyimi yaşayabilecekler.

Ping sistemi, oyuncuların pingleri kullanabileceği maksimum mesafeyi önemli ölçüde artırmaya olanak sağlayan Trio Modu için güncellendi. Sesli sohbet kullanmayan oyuncular başka bir takım oyuncusunun yerini hızlı bir şekilde belirleyebilir ve daha verimli savaşlar sağlayabilir.

Ayrıca, oyunculara değerli ödüller sunan yeni bir giriş ödül etkinliği de sunuldu. 17 Aralık’a kadar 21 gün boyunca oyuna giriş yapan oyuncular, RTX 3080 Gaming OC ve RAZER oyuncu ekipmanı çekiliş kuponları gibi özel ödüller kazanabilirler. Bu etkinlik çekiliş kuponlarını giriş ödülleri aracılığıyla elde edenler, ilgili ekipman ve donanımlar için otomatik olarak çekilişe dahil edilecekler. Etkinlik boyunca 2 özel Dış Görünüm tüm oyuncular tarafından satın alınabilecek.

Asia Champions Showdown turnuvası, en iyi Trio oyuncularını belirlemek için 22 Kasım’da düzenlenecek. Turnuva resmi Shadow Arena Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak ve kazanan takım kendilerine özel bir Dış Görünüm, oyun içi unvan ve oldukça fazla miktarda gümüş para kazanacak.

Ayrıntılı bilgi için resmi internet sitesi, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun