Connect with us

Güncel

Özgür “root” Alagül’den tepki!

Özgür “root” Alagül ve Gökay “tecoNe” Noğayer arasında gerginlik yaşandı. 

VCT 2. hafta 4. gününde Beşiktaş Esports ve Digital Athletics arasında gerçekleşen 2. karşılaşmadan sonra, Twitter üzerinden espor spikeri Özgür “root” Alagül ve Beşiktaş Esports oyuncusu Gökay “tecoNe” Noğayer arasında gerginlik yaşandı.

3 maç üzerinden oynanan Beşiktaş Esports ve Digital Athletics serisi gecikmeli (delay) bir şekilde roothegamer Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayımlanıyordu. Haven haritasını 13-8’lik skorla DA galibiyeti ile sonuçlandı.

Serinin 2. karşılaşması Split haritasında gerçekleşiyordu ve tecoNe’ın skor henüz 12-8 iken attığı “1-1 awp alanı…” Tweet’i, Özgür Alagül ile gerginlik yaşanmasına sebebiyet verdi. 

Gökay Noğayer bu tweet paylaşımından sonra, karşılaşmanın skorunu önceden paylaştığını anlayıp izleyenlerden ve takipçilerinden özür diledi. 

“Spoiler için özür dilerim bir daha olmaz.” :/ 

Özgür “Root” Alagül karşılaşmadan sonra kendi Twitter hesabından maçın daha bitmeden Tweet atılmasına tepki gösterdi.  

“Arkadaşlar, stream snipe olmaması için maç sunumlarında biz delay kullanırken ve izleyiciler maçı takip etmeye devam ederken, maç biter bitmez tweet atmaya gerek yok heralde. Teşekkürler, iyi çalışmalar.”

Özgür Alagül’ün bu tepkisinden sonra tecoNe’da bir tweet ile Özgür Alagül’ün paylaşımına tepkisini gösterdi: 

“Pardon ya çok bilmiş abi herkes işine baksın.”

Ayrıca tecoNe’ın kız arkadaşı Dilâra Toprakci’da konu ile ilgili tecoNe’ı savunmaya ve desteklemeye devam edeceğini belirttiği bir paylaşımda bulundu. 

“BENI NE KADAR İTİCİ BULDUĞUNUZ UMRUMDA DEĞİL ERKEK KARDEŞİM KİPPERMAN VEYA SEVGİLİM TECONE’A HER LAF GELDİĞİNDE ONLARIN HAKLARINI SAVUNMAYA VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM. SİZİ DESTEKLEYEN İNSANLARIN OLMAMASI SİZİN SORUNUNUZ. AĞLAYARAK GÜNLÜĞÜNÜZE YAZABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER.”

 Yaşanan bu gerginlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın! 


İlginizi Çekebilir:

Twitch, Asya-Pasifik ülkeleri için abonelik fiyatlarını değiştirdi!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel