Connect with us

Espor

Özgür “woxic” Eker: “Bırakmıyorum CS’yi henüz değil”

Gündeme gelen iddialara cevap, direkt olarak Özgür “woxic” Eker’den geldi.

Özgür "woxic" Eker: "Bırakmıyorum CS'yi henüz değil"

Geride bıraktığımız kasım ayının son günü Türkiye’deki Counter Strike sevenler için oldukça heyecanlı geçti. 31 Ekim Pazartesi gününün öğle saatlerinde Eternal Fire takımında koç Canpolat “hardstyle” Yıldıran’ın ayrılığının duyurulması ile birlikte takımın oyuncularından Ahmet “Paz” Karahoca’nın da kendi isteği ile yedeğe geçtiği bilgisi paylaşıldı. Fırtına ise Özgür “woxic” Eker hakkındaki iddiaların ardından koptu.

Espor dünyasında ses getiren bu kadro değişikliği kararlarının ardından gündeme başka iddialar düştü. Birden fazla espor haber kanalı üzerinden Özgür “woxic” Eker’in Eternal Fire takımından ayrılarak profesyonel CS:GO kariyerini sonlandıracağı haberlerinin yapılması espor severlerde heyecan uyandırdı.

Özgür “woxic” Eker haberleri yalanladı

Takım arkadaşı İsmailсan “XANTARES” Dörtkardeş ile birlikte Eternal Fire takımının kurucu ortaklarından biri olduğu bilenen Özgür “woxic” Eker, bu iddialar hakkında aynı günün gece saatlerinde konuştu.

İlk olarak Instagram hesabı üzerinden “G.den element uydurmayın yalan haber de yapmayın.” şeklinde oldukça sert sözlerin yer aldığı bir yorum yaparak bu haberleri yalanlayan Eker, gecenin ilerleyen saatlerinde bir dizi Tweet attı.

Attığı ilk Tweet’te yüzünü kapattığı bir fotoğraf paylaşan 24 yaşındaki oyuncu, ikinci Tweet’inde baydığını ve 2 saatte yaklaşık 1000 mesaj isteğinin geldiğini dile getirip “bırakmıyorum CS’yi henüz değil” dedi.

Oyuncu son Tweet’inde ise “Sorumlusu olan haberci npc kardeş sana diyorum gerek var mıydı güzel kardeşim” sözlerini kullandı. Eker’in Tweet’ini aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire ekibinde ayrılık rüzgarı! Hardstyle ayrıldı, paz yedeğe geçti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor