Connect with us

Espor

Özkan “p0wa77” Arslantürk’ün yeni takımı S2G Esports oldu

S2G Esports, Özkan “p0wa77” Arslantürk’ü bünyesine kattı.

Özkan "p0wa77" Arslantürk'ün yeni takımı S2G Esports oldu
Görsel: twitter.com/s2gespor

Kariyerinde daha önce OtherSide Esports ve Kafalar Esports’ta forma giymiş Özkan “p0wa77” Arslantürk, 2022’nin ilk ayından beri FUT Esports bünyesinde yer alıyordu. Mart ayının son günlerinde yeni teklifleri değerlendirebildiğini duyuran oyuncunun yeni takımı S2G Esports oldu.

8 Haziran Çarşamba gününün akşam saatlerinde her iki taraftan da yapılan duyurular ile birlikte Arslantürk’ün forma giyeceği yeni takım belli oldu. FUT Esports’un 20.00 sularında 23 yaşındaki oyuncu ile yollarını karşılıklı olarak ayırdığını duyurmasının ardından saat 22.00 sularında S2G Esports VALORANT takımının yeni üyesini bir video ve “VALORANT takımımızın yeni oyuncusu Özkan “p0wa77″ Arslantürk’e merhaba diyelim! S2G ailesine hoş geldin!” sözleri ile tanıttı.

Duyuruların ardından Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda oyuncu eski takımı FUT Esports’a “Her şey için teşekkürler başarılar” sözleri ile veda ederken, yeni takımına “Hoş bulduk, geri geldim” dedi.

Sevilen içerik üreticisi ve aynı zamanda S2G Esports’un sahibi olan Barış Can “kfceatbox” Mercan ise yaptığı paylaşımda “Tarih yazar güzel çocuk, hoş geldin aramıza
@p0wa77vl” sözlerine yer verdi.

S2G Esports VALORANT kadrosu

vlr.gg’nin verilerine göre Arslantürk’ün transferinin duyurulmasının ardından S2G Esports VALORANT takımının kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Özkan “p0wa77” Arslantürk
  • Ahmet Can “vCan” Türkmen
  • Onur “Padisah” Dönmez
  • Emirhan “L7” Şahintürk (Koç)

İlginizi Çekebilir:

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor