Connect with us

LoL

Tecrübeli nişancı Ege Acar “Padden” Koparal, askere gideceğini duyurdu!

Tecrübeli nişancı @paddenlol, askere gidiyor!

Ege “padden” Acar Koparal

Türkiye League of Legends sahnesinin bilinen isimlerinden Ege Acar “Padden” Koparal, Twitter üzerinden askere gideceğini duyurdu!

https://twitter.com/paddenlol/status/1313424211923345413

“Vatani görevimi yapmak üzere yola çıktım. Bir süre buralarda yokum. İlk defa bu kadar uzun pc ve telefonsuz kalacağım. Görüşmek üzere!”

Padden, Türkiye League of Legends’ının en tecrübeli isimleri arasında yer alıyor. 2013‘te Big Plays Incorporated ile kariyerine başlayan oyuncu tam on farklı profesyonel takımda forma şansı buldu. Fakat onu tanıyanlar çoğunlukla 2017 yılındaki 1907 Fenerbahçe kadrosu ile tanımıştır. Thaldrin ve Frozen gibi büyük isimlerle aynı anda yer aldığı kadroda o sene Türkiye Büyük Finali‘ni SuperMassive‘e karşı 3-0 kazanmış, sonrasında da Dünya Şampiyonası‘na gitmeye hak kazanmışlardı. Bölge olarak en son Ana grup aşamasına ise o kadro ile kalmayı başarmıştık. Her ne kadar gruplardan çıkamasalar da özellikle o yılın şampiyonu Samsung Galaxy karşısında oynadıkları oyun akıllara kazınmıştı. Tecrübeli nişancı en son Galatasaray forması giydi. Geçtiğimiz sezonu da bu forma ile kapattı.

VFŞL’de de oynadığı her takımda mevsim finali gören Padden, ligimizin en başarılı nişancıları arasında yer alıyor. Oyun yapmayı seven destek Zergsting ile iyi bir ikili olan oyuncu, birlikte oynadıkları tüm takımları performans olarak birkaç gömlek üste taşıyor!

Gittiği her takımda alt koridorda güven sağlayan nişancı Padden’a hayırlı teskereler diliyoruz!

Eskişehirspor eSpor, yeni FIFA oyuncularını arıyor!

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL